Over ons
Onze officiële doelstelling is: Het verlenen van hulp en bijstand aan dieren die zich in een hulpbehoevende situatie bevinden, het (doen) vervoeren van deze dieren, het onder diergeneeskundig toezicht ...

Basiscursus voor vrijwilligers Dierenhospitaal en ambulancedienst Den Haag e.o.
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Dierenambulance/activiteiten/Basiscursus-voor-vrijwilligers-Dierenhospitaal-en-ambulancedienst-Den-Haag-eo/49060 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Altijd al dieren willen helpen? Word ambulancechauffeur, centralist of dierenverzorger. Aanmelden doe je via: dierenambulancedenhaag.nl/over-ons/vacaturesUitgebreide omschrijving
AANMELDEN GESCHIEDT VIA DE WEBSITE: https://dierenambulancedenhaag.nl/
Neem voor meer informatie gerust contact op met Dierenambulance Den Haag 070-3282828 en vraag naar Huib.
Vrijwilligers zijn voor de organisatie noodzakelijk om 7 dagen per week bereikbaar te blijven, jaarlijks meer dan 50.000 telefoontjes en meer dan 16.000 ritten te rijden om dieren in nood te helpen.
De basisopleiding bestaat uit 5 modules. De opleiding wordt op 5 opeenvolgende dinsdagavonden gegeven en start al eind februari. Naast de lessen moet je denken aan ongeveer 10 uur zelfstudie voor de gehele opleiding.
Natuurlijk blijft het niet alleen bij deze theorie en wordt je in deze weken ook getraind in de praktijk, op de ambulance, in onze meldkamer of in ons dierenhospitaal. Waarna je samen met onze overige 200 enthousiaste en betrokken vrijwilligers de dieren in onze regio gaat helpen.
Hoe kom ik er?
Over Dierenambulance
Gezocht: Dappere dierenredder
Doe jij alles om een in nood verkerend dier te helpen?Geplaatst door DierenambulanceWil jij een centrale rol vervullen voor dieren in nood?
Kom jij ons team versterken in onze meldkamer? Hierbij vervul jij een enorm belangrijke rol om de dieren in nood snel en accuraat te helpen.Geplaatst door Dierenambulance
Wil jij (af en toe) helpen bij de versmarkt op locatie Toverbosch?
We zoeken mensen voor verschillende taken. Help jij mee op onze markt?Geplaatst door Lekker NassuhBen jij goed met geld en heb je hart voor je wijk?
Hou je van geld en ben je er goed in om dit overzichtelijk bij te houden? Heeft het aanvragen en verantwoorden van subsidies/fondsen voor jou geen geheimen?Geplaatst door Gebiedscoöperatie Wijk25Laat weten hoe jij kan helpen!
Bij Scouting Stanley 55 kun je je op eindeloos veel manieren inzetten als vrijwilliger.Geplaatst door Scouting Stanley 55Ga jij de uitdaging aan als leiding van ons Beverteam?
Stanley 55 zoekt vrijwilligers voor het beverteam.
Bevers zijn jongens en meisjes van 5 tot 7 jaar oud die iedere zaterdag knutselen en spelen in Park OostduinGeplaatst door Scouting Stanley 55