Word een creatieve vrijwilliger en breng leesplezier voor Elk Kind!

Word een creatieve vrijwilliger en breng leesplezier voor Elk Kind!

Vaste activiteit · Flexibele uren
Flexibele locatie
Ondersteunend werkLezen & schrijvenOnderwijsSociale mediaMarketing & CommunicatieNederlandsEngels
Kinderen & JongerenSociale rechtvaardigheid
4 Kwaliteitsonderwijs10 Ongelijkheid verminderen17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contactpersoon

Biblionef NLStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31 70 314 01 65 .
Activiteit Delen
Biblionef Nederland
#50386
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Biblionef-Nederland/activiteiten/Word-een-creatieve-vrijwilliger-en-breng-leesplezier-voor-Elk-Kind/50386 om je aan te melden

Samenvatting

Zit het schrijven van originele en pakkende teksten jou in het bloed? Wil je meebouwen aan het succes van een inspirerend Stichting in de educatieve sector?

Uitgebreide omschrijving

Onze Stichting is volledig afhankelijk van vrijwilligers, sponsors en particuliere donateurs. Daarom zijn we op zoek naar een tekstschrijver die een overtuigend verhaal kan schrijven over de ontwikkelingsorganisatie en het werk dat ze doet.

De belangrijkste taak is om de tekst van de website aan te passen zodat de toon consistent is en de tekst aantrekkelijk, spannend en interessant.

Later kan het werk bestaan uit het schrijven van nieuwsartikelen, financieringsaanvragen, voortgangsrapporten etc.

Als je denkt dat dit een gebied is waarin je uitblinkt en je tijd kunt geven aan Biblionef, dan zul je deel uitmaken van een vriendelijk, internationaal team van vrijwilligers.

Vertel wat over jezelf en waarom je gemotiveerd bent om onze missie te steunen, dan komen we snel bij je terug en gaan we samen aan de slag!

De tekstschrijver moet dit werk in het Engels of in het Nederlands kunnen doen. Stuur een voorbeeld van je werk.




Activiteit Delen

Over Biblionef Nederland

Het doel van Biblionef is om alle kinderen, ongeacht hun persoonlijke omstandigheden, op jonge leeftijd te laten ontdekken hoeveel plezier en vreugde lezen kan geven, en hen zo voor de rest van hun leven tot enthousiaste lezers te maken.

Biblionef werkt nauw samen met scholen die over onvoldoende middelen beschikken, en met plaatselijke bibliotheken die oftewel te ver liggen van een openbare bibliotheek, of die gewoonweg niet genoeg middelen hebben voor de aanschaf van nieuwe boeken.

Wij helpen onderwijzers en community libarians bij het opzetten of verbeteren van hun eigen bibliotheken en het organiseren van leessessies.

Ons werk houdt in dat we voortdurend op zoek zijn naar nieuwe, spannende boeken die aansluiten op de belangstellingssfeer en de leesbehoeften van de kinderen zelf.

Voor instelllingen of personen die een beroep willen doen op Biblionef is de eerste stap het invullen van een Biblionef Application Form, waarin zij hun wensen kenbaar maken.

Een half jaar nadat de boeken ter plekke zijn aangekomen, worden de onderwijzers en de kinderen gevraagd feedback te geven over de boeken die ze hebben ontvangen.

Sinds haar oprichting in 1991 heeft Biblionef Nederland meer dan 1.000.000 gloednieuwe kinderboeken in het Engels, Nederlands en andere Europese en Afrikaanse talen verstuurd naar meer dan 1.6 miljoen kinderen wereldwijd.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Trainer Move in 1 Dag: zet je in 1/2 middagen samen met kinderen in voor de wijk
Eenmalig · 4–8 uur
Den Haag
Trainer Move in 1 Dag: zet je in 1/2 middagen samen met kinderen in voor de wijk
Als Move in 1 dag trainer zet je je als vrijwilliger in om met een groepje kinderen een leuke actie te bedenken en uit te voeren voor een Haagse wijk. Geplaatst door Stichting Move
Doe jij ook mee als vrijwilliger bij Move Den Haag?
Tijdelijke activiteit · 2–4 uur/week · Voor ongeveer 4 maanden
Den Haag
Doe jij ook mee als vrijwilliger bij Move Den Haag?
Word onderdeel van een studentencommissie bij Move en leid samen het project Move je Buurt op een basisschool in Den Haag!Geplaatst door Stichting Move
MDT Community Resilience
Tijdelijke activiteit · 4–8 uur/week · Start vanaf 1 sep Voor ongeveer 6 maanden
Den Haag
MDT Community Resilience
Zet je in voor kwetsbare Hagenaars met een MDT bij Haagse Helpers! Kies je doelgroep en help via een organisatie die bij je past. Doe mee en maak impact!Geplaatst door Netwerk Haagse Helpers
Vrijwilliger bij Don Bosco Rijswijk
Vaste activiteit · Flexibele uren
Rijswijk
Vrijwilliger bij Don Bosco Rijswijk
Ben jij iemand die niet graag stil zit en graag onder de mensen en kinderen is? Dan is werken bij Don Bosco Rijswijk iets voor jou!Geplaatst door Stichting Don Bosco Rijswijk
Nieuw
Social media journalist
Vaste activiteit · Flexibele uren
The Hague
Social media journalist
Jij bent ons gezicht op social media, terwijl je in korte posts/reels krachtig en eenvoudig uitlegt wat de feiten achter lastige kwesties zijn.Geplaatst door The Hague Peace Projects
Vraagelkaar zoekt evenement ondersteuners
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Vraagelkaar zoekt evenement ondersteuners
Vraagelkaar organiseert leuke activiteiten om mensen bij elkaar te brengen. Zo zorgen we voor meer gezelligheid in de buurt en minder eenzaamheid. Geplaatst door Vraagelkaar