Navigatie overslaan
Den Haag Doet Home
  • Nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Basalt Revalidatie

Basalt Revalidatie

Non-profit

Basalt is met tien locaties hét expertisecentrum voor complexe, medisch specialistische revalidatiezorg in Zuid-Holland. Circa 1200 medewerkers zorgen dat patiënten die als gevolg van ziekte, ongeluk ...

WelzijnZorgMensen met een beperking
OnkostenvergoedingenVrijwilligersbeleidVrijwilliger kan meedoen aan trainingsprogramma’s
Activiteiten
Foto's
3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Riviervismarkt 2, 2513 AM Den Haag, Nederland
  • [email protected]
  • 070 - 302 44 44
Den Haag Doet

Den Haag Doet

  • Den Haag Doet Academie
  • PEP Den Haag
  • Volunteer The Hague

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden

Powered by Deedmob tools

Horeca hulp gevraagd voor revalidanten.

Horeca hulp gevraagd voor revalidanten.

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

3—4 uur/week
Vrederustlaan 180, 2543 SW Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Ellen Mentink

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0653240659.

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Basalt Revalidatie

#120747
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Basalt-Revalidatie/activiteiten/Horeca-hulp-gevraagd-voor-revalidanten/120747 om je aan te melden

Ben je op zoek naar een zinvolle en gezellige manier om je vrije tijd door te brengen? Dan hebben we de perfecte kans voor jou!

Bij onze revalidatieorganisatie zijn we op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons willen helpen als medewerker in ons restaurant. Als onderdeel van ons team zul je een belangrijke rol spelen in het verwelkomen van onze klinische patiënten en bezoekers, het klaarzetten van het ontbijt en het zorgen voor een warme en gastvrije sfeer.

Of je nu een gepassioneerde foodie bent, een gastvrijheidsliefhebber, of gewoon graag een helpende hand biedt, er is altijd een plek voor jou bij ons. Het is een geweldige gelegenheid om nieuwe mensen te ontmoeten, waardevolle ervaring op te doen en een positieve impact maken op patiënten en bezoekers.

Hoeveel uur kom je bij ons werken?

Wij zoeken vrijwilligers voor ondersteuning bij het ontbijt, lunch en diner. Hoe vaak en wanneer je kunt ondersteunen, stemmen we graag met je af. Dit kan ook 1 of 2 keer per maand zijn.

Ben jij klaar om deel uit te maken van een fantastisch team?

En je tijd besteden aan iets waardevols, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Samen kunnen we ervoor zorgen dat elke maaltijd bij ons een bijzondere ervaring gaat worden.

Wil je meer weten of solliciteren?  

Inlichtingen worden je graag verstrekt door Ellen Mentink, vrijwilligerscoördinator, telefoon: 

06-53240659 (maandag, dinsdag en donderdag). Stuur je reactie in via onze website

Meld je aan via deze site en dan plannen we een gesprek om te zien wat we voor elkaar kunnen betekenen!

Wil je wat meer weten over vrijwilligerswerk bij ons? Lees hier de verhalen en motivatie van de vrijwilligers waarom ze bij ons werken: https://www.basaltrevalidatie.nl/werken-bij/vrijwilligers/

Gerelateerd aan

Ondersteunend werk
Gastvrijheid en ontvangst
Sociaal contact
Koken & eten
Welzijn
Goede gezondheid en welzijn
Geschikt voor Maatschappelijke Stage / Diensttijd
Geschikt voor jongeren

Hoe kom ik er?

Over Basalt Revalidatie

Basalt is met tien locaties hét expertisecentrum voor complexe, medisch specialistische revalidatiezorg in Zuid-Holland. Circa 1200 medewerkers zorgen dat patiënten die als gevolg van ziekte, ongeluk of aangeboren aandoening beperkt worden, weer in de samenleving kunnen participeren. Daarvoor stimuleren wij patiënten grenzen te verleggen, hun eigen kracht te vergroten en weer eigenaar te worden over hun leven. Basalt gaat voor voortdurende innovatie en verbetering van de kwaliteit van onze zorg en werkt intensief samen met huisartsen en alle grote zorginstellingen in de regio, zoals ziekenhuizen en verpleeghuizen. Er wordt veel aandacht besteed aan het goed laten verlopen van de ketenzorg. Bovendien werken we nauw samen met mytyl- en tyltylscholen om onderwijs- en revalidatiedoelen op elkaar af te stemmen. Wij zijn een opleidingsziekenhuis voor revalidatieartsen en GZ-psychologen en wij hebben een academiseringsovereenkomst met het LUMC.

Bekijk meer activiteiten van Basalt Revalidatie

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Baristakar in de ochtend

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Den Haag

Baristakar in de ochtend

Wil jij een positieve bijdrage leveren aan onze patiëntenzorg, dan zien wij jou graag als vrijwilliger baristakar op onze locatie Den Haag.

Geplaatst door Basalt Revalidatie
Vrijwilliger Huiskamer & Maaltijdbegeleiding – Jonker Frans

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Vrijwilliger Huiskamer & Maaltijdbegeleiding – Jonker Frans

Hou je van gezelligheid? Kom koffie schenken, een spelletje doen en helpen bij de maaltijd. Als vrijwilliger maak jij echt verschil!

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker Frans
Samen maken we de buurt gezelliger!

Vaste activiteit · 5—15 uur/week · Start vanaf 26 mei 2026

Den Haag

Samen maken we de buurt gezelliger!

Ondersteunen van de activiteitenbegeleider bij Haags Ontmoeten "de Henneberg"

Geplaatst door Saffier
Vrijwilliger bakactiviteiten – Vrijdagochtend

Tijdelijke activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger bakactiviteiten – Vrijdagochtend

Word bak-vrijwilliger! Op vrijdagochtend maak je samen met bewoners van Jonker Frans in Den Haag heerlijke baksels en mooie momenten.

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker Frans
Vrijwilliger Restaurant – Jonker Frans

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger Restaurant – Jonker Frans

We Need YOU! Kom ons restaurant versterken bij Jonker Frans! Samen met collega’s zorg je voor een gastvrije sfeer en help je bij alle voorkomende werkzaamheden.

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker Frans
Vrijwilliger Huiskamer – Avond (17:00 – 19:30 uur)

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Vrijwilliger Huiskamer – Avond (17:00 – 19:30 uur)

Ben jij een avondmens? Help mee in de huiskamer van Jonker Frans en bezorg bewoners met dementie een gezellige en fijne avond.

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker Frans

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

3—4 uur/week
Vrederustlaan 180, 2543 SW Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Ellen Mentink

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0653240659.

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag