Ontdek samen hoe vrijwilligers in Den Haag bijdragen aan vrede, veiligheid en sociale cohesie

In het kader van de NAVO-top in Den Haag organiseren PEP Den Haag en Stichting Dialoog in Den Haag een speciale bijeenkomst over de belangrijke rol van vrijwilligers bij het bevorderen van vrede, veiligheid en sociale samenhang. Deze gelegenheid wordt aangegrepen om te laten zien hoe lokale vrijwilligers en organisaties in Den Haag, Transvaal en de Schilderswijk in het bijzonder, dagelijks op hun eigen krachtige manier bijdragen aan deze thema’s.
Wat kun je verwachten?
- Een inspirerende opening door de directeur van PEP Den Haag
- Een bijdrage van een vertegenwoordiger van de gemeente Den Haag
- Een waarderingsmoment voor vrijwilligers die zich inzetten voor hun wijk en stad
- Een dialoogsessie, begeleid door vrijwilligers en trainers van PEP, met fragmenten uit documentaires over de impact van vrijwilligerswerk
- Verdieping, verbinding en uitwisseling over hoe we samen werken aan vrede en veiligheid – lokaal én internationaal
- Een cultureel optreden
- Netwerken en ontmoeten
De bijeenkomst wordt afgesloten met een informele netwerkborrel en informatiemarkt. Hier kun je kennismaken met andere vrijwilligers, bewoners, organisaties en expats, en ideeën uitwisselen onder het genot van hapjes uit de wijk.
Wanneer:
Woensdag 18 juni van 18.30 tot 21.00 uur
Voor wie?
Iedereen die zich betrokken voelt bij thema’s als sociale cohesie, vrijwillige inzet, veiligheid en vrede: vrijwilligers, wijkbewoners, maatschappelijke organisaties, beleidsmakers, en internationale gasten.
Taal: Engels en Nederlands.
Locatie
Theater De Vaillant,
Hobbemastraat 120
2526 JS Den Haag
We kijken ernaar uit je te ontmoeten! Meld je snel aan door op de knop hieronder te klikken.